Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAVA HRY KE STAŽENÍ

10. 2. 2009

AKČNÍ HRY(JAVA)

C2Doom
Pro telefony s operačním systémem Symbian je tu skvělá předělávka klasiky všech klasik – božské střílečky Doom! ono vlastně nejde o předělávku – jde vlastně o program, který vám umožní hrát stařičkého Dooma na telefonu. K tomu ovšem potřebujete soubory s koncovkou .WAD, které najdete pouze v původní hře. Stáhněte si tedy instalační soubor C2Doom a připojte k němu ony soubory, bezchybnému zážitku již poté nic nebrání!
 (1,1 Mb)
 

Future Force
Další vesmírná střílečka? Future Force se nijak netají tím, že nepřináší nic nového, z čeho bychom se měli posadit na zadek. Naopak, jde o tuctový vesmírný shooter – máte raketku a střílíte na všechno, co se k vám pokusí přiblížit. Nenechte se ovšem zmást tím, jak jednoduše to zní. Skutečnost je úplně jiná a rozhodně se při likvidaci nepřátelských raket zapotíte. A co je mnohem lepší, budete se u toho výborně bavit. Lepší vesmírnou střílečku nenajdete. A vůbec nevadí, že není originální. Nedostatek v invenci dohání kvalitou!
 (0,1 Mb)
 

Johny Rumble 2
Johny je drsňák, typický hrdina každé akční hry. Běhá, skáče, cizí mu není ani akrobace – a nebojí se ani zbraní. O co půjde v samotné hře asi tušíte už i z těchto několika málo slov. Dostanete svého hrdinu a budete se muset dostat z jednoho konce levelu na druhý. Cesta to rozhodně nebude lehká: ať už kvůli překážkám, které si pro vás připraví prostředí každého levelu, nebo – a to především – vinou nepřátel, kteří se vám budou pořád lepit na záda a snažit se vás zabít. Tahle hra by ve vašem telefonu rozhodně neměla chybět.
 (0,1 Mb)
 

Elven Sniper
Her, kde v hlavní roli vystupuje ostřelovač, není málo. Elven Sniper je však v něčem jiná – postava ostřelovače zde není prezentována jako vlk samotář, který jednou za uherský rok vyšle jednu dobře mířenou střelu. Tady kosíte nepřátele ve velkém. Od skutečného ostřelovačského řemesla tak má hra na míle daleko, na druhou stranu se ovšem může pochlubit nezvykle chytlavou hratelností. Už od první minuty jste zavaleni obtížnými úkoly, nemáte čas si vydechnout… a náramně se bavíte!
 (0,1 Mb)

 

3D Attack Chopper

Stará klasika jménem Attack Chopper se vrací! Tentokrát si ji užijeme na mobilních telefonech. Zde nás pohostí vším, na co si vzpomenete z původní hry – perfektní adrenalinovou atmosférou, chytlavou hratelností a jednoduchým principem. Dostanete vrtulník, neomezené zásoby paliva a střeliva a budete se muset vypořádat s nepřátelskou přesilou přilétající ze všech stran. Hra je velmi jednoduchá, ostatně jako její předloha. Nenechte se ale odradit prvním dojmem a (možná až příliš) jednoduchou grafikou. V jádru je 3D Attack Chopper hra výborná, proto ji rozhodně vyzkoušejte.
 (0,1 Mb)

 

Logické java hry

StoneTris
Tetris! Klasika všech klasik je zpátky, tentokrát ve verzi pro mobilní telefony. Nyní si tak můžete kdekoliv a kdykoliv vychutnat kouzlo padajících kostiček a mizejících řad. Co víc k principu dodat? Skutečně „pouze“ padají kostičky a vy je skutečně musíte „pouze“ skládat tak, aby mizely v co největších počtech. Za každou odstraněnou řadu získáváte body, samozřejmě platí závislost, že čím více jich máte, tím lépe. Použití uvozovek v předchozí větě ale napovídá, že to rozhodně nebude tak jednoduché, jak by se to mohlo na první pohled zdát… Navíc je Stonetris z dílen českých tvůrců, což znamená, že je plně lokalizován do naší rodné řeči. A aby to bylo ještě lepší, nabízí hra hned několik možností nastavení (to u konkurentů podstatně chybí). Máte na výběr z několika obtížností a dokonce můžete porovnat své výsledky s protivníky přes wap.
 (0,2 Mb)
 

Mobile Chess
Šachy jsou po právu označovány za krále všech logických a deskových her. Možná i proto si moc vývojářů netroufá na převedení šachů na mobily. A když už se náhodou někdo odhodlá, je výsledek nemastný, neslaný. Mobile Chess tvořívzácnou výjimku. Sice se ani tentokrát nedočkáme tolik potřebného multiplayeru (alespoň přes bluetooth) a zahrajeme si maximálně ve dvou na jednom telefonu, Mobile Chess je přesto v něčem výjimečná. Může se totiž pochlubit propracovaným systémem obtížností. Máte na výběr celkem z pěti výkonnostních stupňů, takže se protivník přizpůsobí vašim (ne)schopnostem. Nehrozí tak četné problémy ostatních her, kdyje v jednom případě umělá inteligence moc vyspělá a ignoruje začínající hráče, jindy je naopak natolik primitivní, že s ní nemá problém ani člověk hrající šachy poprvé v životě. Mobile Chess by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout. Ostatně moc na výběr nemáte a pokud si chcete zahrát na mobilu šachy, tohle je jediná pořádná možnost
 (0,1 Mb)
 

Pocket Sudoku
Sudoku je hra, jíž netřeba představovat. Čtverečkové pole, zčásti vyplněné a zčásti čekající na vaše písmenka, ohromilo celý svět a nyní pomalu ohromuje i ten herní. Všemožných variant sudoku jsme na mobilech viděli plno, jen jedna je ale nejlepší. Jmenuje se docela stylově – Pocket Sudoku. V čem je tak výjimečná? Především možností zvolit si obtížnost. Každý si tak přijde na své, ať už půjde o stovkami her ostříleného borce či naprostého začátečníka, který ještě ani pořádně nezvládá pravidla. Pocket Sudoku umí generovat stále nová a nová sudoku, takže se nikdy nebudete nudit. Jednou z užitečných funkcí je také možnost nechat si dopočítat sudoku. Když si tak někdy nebudete vědět rady se sudoku např. v novinách, stačí jej zadat do mobilu a ten během okamžiku oznámí řešení.
 (0,1 Mb)
 

Creepy Crawlies
Originálních logických rychlíků není nikdy málo. Síla Creepy Crawlies je v jednoduchosti – stojí před vámi (na pochopení) jednoduchý úkol, kdy musíte své tři brouky dostat z jedné strany obrazovky na druhou. Jako vždy je tu ale jeden menšíháček. Cesta je zatarasena těžkými kameny, které jsou po obrazovce nepravidelně rozmístěny a překáží vám doslova na každém kroku. Co s tím? Musíte pohybovat kameny buď nahoru nebo dolů, podle toho, jak si to situace žádá. Hra je ovšem vedena na tahy, takže v každém kole můžete vykonat pouze jeden pohyb.To má samozřejmě svůj důvod – nejste na hrací ploše sami, společnost vám dělá soupeř. Po čas hraní tak nemyslíte pouze na to, jak se k cíli dostat, ale také jak se k němu dostat co nejrychleji. O totéž se totiž bude snažit váš sok. Ale vyhrát může jen jeden…
 (0,1 Mb)